Babai punon, djali harxhon! Çmendën vajzat me jetën e luksit, kush janë çunat e pasur të Tiranës (FOTO) – AlpeGossip
Babai punon, djali harxhon! Çmendën vajzat me jetën e luksit, kush janë çunat e pasur të Tiranës (FOTO)

Babai punon, djali harxhon! Çmendën vajzat me jetën e luksit, kush janë çunat e pasur të Tiranës (FOTO)

Edhe pse Tirana ka një jetë shumë të vrullshme dhe plot energji, prapë se prapë mbetet një qytet i vogël në krahasim me kryeqytetet europiane, ndaj edhe njihen mirë se kush janë “kokat” e pasura dhe që preferohen më së shumti nga femrat.

Por pjesa më e madhe e këtyre djemve kanë pasur fatin të kenë një familje me shumë të ardhura ndaj edhe për ta ka qenë gjithcka më e lehtë.

InTv ka bërë një listë të tyre që ju e gjeni në galerinë më lart.

Erik Fullani – Erik Fullani është djali i ish-guvernatorit të bankës së Shqipërisë, Ardian Fullanit. Ai spikat gjithnjë për veshjet e zgjedhura me shumë kujdes, gjithnjë të markave të shtrenjta dhe sigurisht lifestyle-in me makina të bukura dhe pushime të çmendura.

Martin Mane – Martini është djali i Samir Manes, një nga biznesmenët më të fuqishëm në Shqipëri. Familja e tij menaxhon dhe posedon një numër të madh biznesesh dhe aksionesh. Kjo justifikon edhe jetën e bukur që djaloshi 20 vjeçar bën.
Dejvi Hoxholli – Një tjetër 20-vjeçar i cili bie në sy për pasionin për makinat e shtrenjta. Dejvi ka studiuar në Londër dhe familja e tij merret me biznes.
Vis Bajraktari – I njohur ndryshe si i dashuri prej shumë vitesh i Lori Hoxhës, Visi mbahet si një ndër djemtë më simpatikë të brezit të tij dhe që ndër të tjera bën edhe një jetë mjaft të mirë.
Tedi Ngjela – Tedi gjithashtu është një nga djemtë më In të jetës në Tiranë. Gjithnjë i dukshëm nëpër mbrëmje gala apo festa të rëndësishme.
Rejd Sheqi – Rejd Sheqi nuk nguron asnjëherë të postojë foto të jetës së tij dhe ndër të tjera ekspozon edhe bizneset.
Belind Luli – Një tjetër figurë e hasur shpesh në Tiranë. Belindi njihet për pasionin për motorrat dhe makinat e shtrenjta. Familja e tij merret me prodhimin e materialeve të ndërtimit.
Fatmir Hysenbelliu – Ish-futbollist dhe djali i Irfan Hysenbelliut, pronar i disa prej mediave kryesore të vendit dhe biznesmen i njohur.
Ledio Ruçi – Ledio Ruçi, djali i kryetarit të Kuvendit Gramoz Ruçi punon tek ANTA, agjensia ndërkombëtare e trafikut ajror.
Denion Mejdani – Djali i ish presidentit Rexhep Mejdani, i njohur për mbarëvajtjen e disa bareve dhe club-eve në kryeqytet.