Çfarë festoi në fshehtësi mbrëmjen e kaluar Adelina Tahiri? (VIDEO) – AlpeGossip
Çfarë festoi në fshehtësi mbrëmjen e kaluar Adelina Tahiri? (VIDEO)

Çfarë festoi në fshehtësi mbrëmjen e kaluar Adelina Tahiri? (VIDEO)

Pas martesës me miliarderin maqedonas, Adelina Tahiri u bë kryefjala e lajmeve nëpër portale.

Dhe vazhdon të tërheqë ende vëmendje për të njëjtën arsye. Këngëtarja mbrëmjen e kaluar ka festuar një ditëlindje por nuk bën të ditur personin që e festonte. Megjithatë, nga videoja e shkurtër që ka postuar, arrijmë të kuptojmë se po feston ditëlindjen e bashkëshortit të saj pasi shihet të fokusojë një unazë mbi tavolinë dhe dorën e një mashkulli.