DITËLINDJET E 16 KORRIKUT/ Kush feston sot? Nga Gareth Bale deri tek aktori… (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 16 KORRIKUT/ Kush feston sot? Nga Gareth Bale deri tek aktori… (FOTO)

DITËLINDJET E 16 KORRIKUT/ Kush feston sot? Nga Gareth Bale deri tek aktori… (FOTO)

Data shënon 16 korrik dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre. Por më parë le të njihemi me karakteristikat e tyre.

Të lindurit në 16 korrik  janë të bekuar me fuqinë e intuitës. Ata kanë aftësi të forta të analizimit të situatave dhe janë tepër të dobishëm dhe dashamirës ndaj të tjerëve.Ata janë të mençur, të shoqërueshëm. Megjithatë, njerëzit e 16 korrikut janë të prirur për ti bërë situatat dramatike.

Corey Feldman (Aktor dhe Këngëtar)

Gareth Bale (Futbollist)

Jesse Jane (Aktore)

Katrina Kaif (Aktore)

Phoebe Cates (Aktore)

Will Ferrell (Aktor)

Yildiz Tilbe (Këngëtare)