Bella Hadid jep këshillën më me vend për të qenë mirë me shëndetin – AlpeGossip
Bella Hadid jep këshillën më me vend për të qenë mirë me shëndetin

Bella Hadid jep këshillën më me vend për të qenë mirë me shëndetin

Supermodelja me famë botërore, Bella Hadid ka dhënë së fundmi një intervistë për “Allure”. E pyetur për shumë gjëra rreth jetës, dhe të qenit kaq perfekte gjatë gjithë kohës, Bella ka zbuluar shumë detaje që nuk i dinim për të.

Kur është pyetur për kurën më të mirë në raste kur nuk je mirë me shëndet ajo ka zbuluar: “Mamaja ime më thoshte gjithmonë ‘pi ujë. Të dhemb koka apo stomaku, pi ujë’. Ishte uji ai që do shëronte gjithçka më thoshte dhe tani po e kuptoj që kishte të drejtë. Por unë e sforcoj veten gjithë kohën, pasi nuk më pihet ujë, jo më kot shpesh buzët e mia apo turpi im nuk janë në gjendjen më të mirë”.

Ndërsa për trendin që dashuron më shumë Bella tregon se adhuron atletet më shumë se çdo gjë dhe i kombinon me gjithçka.