PASI FLIRTOI ME BENIADËN/ Valoni ngacmon Einxhel: Trupin dhe fytyrën e mirë – AlpeGossip
PASI FLIRTOI ME BENIADËN/ Valoni ngacmon Einxhel: Trupin dhe fytyrën e mirë

PASI FLIRTOI ME BENIADËN/ Valoni ngacmon Einxhel: Trupin dhe fytyrën e mirë

Këngëtari i njohur, Valon Shehu, ka disa ditë që është bërë pjesë e shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Në klipin e tij prezantues, Valoni u shpreh se femra që i pëlqente më shumë fizikisht aty brenda shtëpisë ishte Beniada. Madje me këtë të fundit edhe ka flirtuar herë pas here.

Por duket se Shehu ka flirtuar edhe me Einxhel, të cilën së fundmi e ka ngacmuar duke e komplimentuar edhe atë nga pjesa fizike.

“Ti nuk është se nuk më tërheq, e mirë po, e gjatë po, trupin dhe fytyrën e mirë po, njeri i mirë më dukesh, shikimin e ëmbël po. Ke potencial”,i tha ai moderatores.

Duket që Einxhel i priti mjaft mirë këto komplimente nga ana e Valonit duke e falenderuar atë.