Enca i komenton reperes Cardi B në foton provokuese, por harron një detaj (FOTO) – AlpeGossip
Enca i komenton reperes Cardi B në foton provokuese, por harron një detaj (FOTO)

Enca i komenton reperes Cardi B në foton provokuese, por harron një detaj (FOTO)

Prej disa kohësh Enca është “zhdukur” nga mediat duke qenë aktive vetëm në rrjetet sociale.
Nuk dihet ende se pse Encës i bërë “dalje” thuajse nga të gjithë gazetarët e emisioneve rozë, por këngëtares siç duket nuk është se i bën shumë përshtypje dhe mendjen e ka tek projektet e saj muzikore.

Megjithatë, së fundmi Enca i ka komentuar yllit të hitit “Bodak Yellow”, Cardi B, por në slang sikur Cardi B e flet shumë mirë shqipen.

Enca i ka shkruar reperes amerikane:

“O Cardi, o bobe <3”
Ndërsa, në përshkrimin e fotos që Enca i ka komentuar, Cardi shkruan:

K*rvë nëse je keq Hidhu!


Kurrë nuk i dihet mbase Enca e njeh personalisht Cardi B, ose thjesht i ka komentuar sa për të kaluar kohën.