FLOKË TË GJATË DHE TË ZINJ/ Anxhelina Hadërgjonaj tani duket më sexy se kurrë (FOTO) – AlpeGossip
FLOKË TË GJATË DHE TË ZINJ/ Anxhelina Hadërgjonaj tani duket më sexy se kurrë (FOTO)

FLOKË TË GJATË DHE TË ZINJ/ Anxhelina Hadërgjonaj tani duket më sexy se kurrë (FOTO)

Anxhelina Hadërgjonaj është nga ato të famshme që në mëngjes e shikoni bjonde dhe në darkë brune.

Ndërsa prej kohësh e shohim me flokët e stilit bob mes nuancave të bjondes dhe gështenjës, Anxhelina vendosi të ndryshonte “look”.

Në postimin e saj në Instagram ajo duket se i është kthyer flokëve të zinj, të gjatë dhe mund të themi që ngjan më sensuale se asnjëherë.

Përfundimisht Anxhelina duhet të zhvendoset sërish në grupin e bruneve dhe jo vetëm me paruke.