“PASKAN FILLUAN EDHE KËNGËTARET TË NA BËHEN…”/ Fjolla Morina i përgjigjet ish-burrit biznesmen – AlpeGossip
“PASKAN FILLUAN EDHE KËNGËTARET TË NA BËHEN…”/ Fjolla Morina i përgjigjet ish-burrit biznesmen

“PASKAN FILLUAN EDHE KËNGËTARET TË NA BËHEN…”/ Fjolla Morina i përgjigjet ish-burrit biznesmen

Po i ngjajnë një loje ping-pongu thumbimet dhe ironizimet mes Fjolla Morinës dhe partnerit të saj Fisnik Syla. Teksa dy ish-partnerët duket se janë ndarë në një mënyrë jo edhe shumë të mirë, në rrjet nuk i kursejnë statuset për njëri-tjetrin që po u japin atyre edhe vëmendje.

Këngëtarja i është përgjigjur Fisnikut i cili i tha se po bëhet si ‘psikologe’. Përmes një statusi të shpërndarë në Instastory, ajo shkruan:

“Problemin më të madh që kemi ne si popull është mendojmë që dimë shumë e në të vërtetë nuk dimë asgjë se të dinim nuk ishim këtu ku jemi por ishim aty ku nuk jemi“.

“Paskan filluar “këngëtaret” të na

Ky status pason atë të një dite më parë ku shkruante: “Njeriu i cili nuk ka turp dhe nuk skuqet ka defekte në personalitetin e tij dhe nëse ka defekte në personalitetin e tij atëherë ai është objekt i studimit të psikopatologjisë. A po më kuptoni?”

Pas këtij mesazhi ka ardhur reagimi i biznesmenit, i cili e ironizon haptas ish-gruan e tij. Në një postim në Instastory, ai i referohet në thonjëza si këngëtare, ndërsa shkruan se tani ka nisur që të bëhet dhe psikologe.

“Paskan filluar “këngëtaret” të na bëhen psikologe…?! Njerëzit e zgjuar kur e shohin se dikush i paska dasht vetëm për interes, ikin pa bërë zhurmë….Zhurmën e bën më vonë mungesa e tyre.”-shkruante Fisniku.

“Paskan filluar “këngëtaret” të na

“Paskan filluar “këngëtaret” të na