NORA I KËNDOI TRADHTISË DHE QAU/ Reagon Robert Berisha… (FOTO) – AlpeGossip
NORA I KËNDOI TRADHTISË DHE QAU/ Reagon Robert Berisha… (FOTO)

NORA I KËNDOI TRADHTISË DHE QAU/ Reagon Robert Berisha… (FOTO)

Nora Istrefi publikoi sot këngën e saj më të re me titull “Anna”, në bashkëpunim me Gjikon. Kënga u pëlqye shumë dhe deri tani ka arritur mijëra shikime në Youtube. Në këngë Nora i këndon një vajze e cila kërkon t’i marrë partnerin dhe quhet Anna. “O Anna dashninë tem ti mos e merr, e di që mundesh po s’është ‘fair’ (e drejtë)”, këndon Nora. Madje në një pjesë të këngës, këngëtarja shfaqet e prekur.

Pas publikimit të klipit, Roberti ka reaguar me një postim në Instastory ku tregon mbështetjen e tij ndaj këtij projekti të ish-bashkëshortes. Roberti e ka shoqëruar me postimin me emoji me flakë duke treguar se i ka pëlqyer shumë kënga.