KËSHTU NUK E KISHIM PARË NDONJËHERË/ Dua Lipa bën ndryshimin drastik në pamje – AlpeGossip
KËSHTU NUK E KISHIM PARË NDONJËHERË/ Dua Lipa bën ndryshimin drastik në pamje

KËSHTU NUK E KISHIM PARË NDONJËHERË/ Dua Lipa bën ndryshimin drastik në pamje

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa bën namin në rrjete sociale me fotot e postuara vazhdimisht, të cilat marrin gjithmonë shumë vëmendje. Së fundmi ajo ka qenë e pranishme në festën e ditëlindjes së një prej miqve të saj të ngushtë, Lorenzo Posocco, të cilën ajo e ka uruar dhe publikisht.

Dua është vendosur në qendër të vëmendjes për shkak të dukjes së saj në festë. Këngëtarja është dukur tepër tërheqëse me një kostum rozë dhe me një ndryshim të bërë në look-un e saj.

Ajo u shfaq me flokë të gjata deri te shpatullat dhe me balluke, të cilat i shkojnë shumë. Kujtojmë se  para pak dhe i dashuri i saj Anwari bëri një ndryshim në pamje, duke u kthyer në bjond.