DITËLINDJET E 20 SHKURTIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga Rihanna tek… (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 20 SHKURTIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga Rihanna tek… (FOTO)

DITËLINDJET E 20 SHKURTIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga Rihanna tek… (FOTO)

Nëse ju festoni ditëlindjen sot, 20 shkurt  2019: Ky është një vit në të cilin do të keni sukses në të gjitha planet tuaja që do të lidhen me familjen ose martesën tuaj. Gjatë vitit do të merrni para që do të vijnë nga një person i ri në jetën tuaj (si një i afërm ose nëpërmjet biznesit tuaj).

 

 

Do të jetë një vit i mirë për të udhëtuar (së bashku jashtë vendit), për të shkuar në punë ose qëndrim në një qytet tjetër. Femrat mund të presin fat dhe sukses në jetë.

Por cilat nga figurat e njohura botërore feston sot? AlpeNews.al ju njeh me disa prej tyre:

Rihanna, 31 (Këngëtare)

Trevor Noah, 35 (Aktor)

Ivana Trump, 70 (Ish gruaja e Donald Trump)

Gloria Vanderbilt, 95 (Artiste, Aktore)

 

Chico Bean, 32 (Komedian)

Artur Boruc (Futbollist)

/AlpeNews.al