“BËJ SEKS VETËM ME TË”/ Modelja serbe nxjerr “bllof” Noizyn: Boll gënjeve (FOTO) – AlpeGossip
“BËJ SEKS VETËM ME TË”/ Modelja serbe nxjerr “bllof” Noizyn: Boll gënjeve (FOTO)

“BËJ SEKS VETËM ME TË”/ Modelja serbe nxjerr “bllof” Noizyn: Boll gënjeve (FOTO)

Ka shumë mundësi që ta keni harruar këngën “Ke ngju për mu” të Noizy-t të publikuar në 2014-n dhe ndoshta edhe modelen që shfaqet në klip.

Jenna Jenovich është modelja nga Serbia, e cila tërhoqi vëmendjen e të gjithëve atë kohë dhe me të cilën u përfol se kishte krijuar një lidhje reperi.

Së fundmi, Noizy ndau një foto ku pozon pranë makinës së tij “Ferrari”, ndërsa shkruan:

“Ajo është besnike, kështu që unë shkoj vetëm me të”.

Mes komenteve të ndjekësve u dallua dhe ai i modeles:

“Boll gënjeve”.

Me siguri dyshja e ka ruajtur miqësinë, pavarësisht se nuk u mësua pesë vite më parë se çfarë raporti kishin.