"NA MËRZITI MË SHUMË SE KARLI"/ Lori Hoxha publikon bisedat në "WhatsApp" dhe Sara na habiti (FOTO) - AlpeGossip
“NA MËRZITI MË SHUMË SE KARLI”/ Lori Hoxha publikon bisedat në “WhatsApp” dhe Sara na habiti (FOTO)

“NA MËRZITI MË SHUMË SE KARLI”/ Lori Hoxha publikon bisedat në “WhatsApp” dhe Sara na habiti (FOTO)

Situatat e papritura nga familja Kardashian/Jenner janë kthyer në diçka të zakonshme. Por zbulimi i fundit se Tristan Thompson mund ta ketë tradhtuar Khloe Kardashian me një prej shoqeve të saj, Jordyn Woods, ishte e paimagjinueshme.

Dhe duket se ky lajm është bërë pjesë bisede mes motrave Hoxha dhe mikeshave të tyre.

Lori Hoxha publikoi pas mesnate një foto nga “chat”-i i grupi të tyre në “WhatsApp”, të cilën e fshiu më vonë.

Në bisedë, Sara e quan të gjithë situatën të sajuar, ndërsa vazhdon:

“Besoj Jordyn na mërziti më shumë se Karl”.

Pas kësaj deklarate të gjitha e aprovuan. Sara Hoxha iu referua vdekjes së dizajnuesit ikonë Karl Lagerfeld.