“PO E VUAJ KËTË GABIM”/ Iva Aliko pendohet për ndërhyrjen në gjoks: Do t’i shfryj… – AlpeGossip
“PO E VUAJ KËTË GABIM”/ Iva Aliko pendohet për ndërhyrjen në gjoks: Do t’i shfryj…

“PO E VUAJ KËTË GABIM”/ Iva Aliko pendohet për ndërhyrjen në gjoks: Do t’i shfryj…

Në studion e emisionit “Shqipëria Live” të drejtuar nga dyshja e moderatorëve Erjona Rusi dhe Florian Gjini ishte e ftuar modelja Iva Aliko.

Modelja është një ndër të paktët persona të Showbizit shqiptar që e ka pranuar që ka kryer ndërhyrje estetike.

Gjatë fjalës së saj në studio, Iva u shpreh se tashëm që kanë kaluar shumë vite nga ndërhyrjet ajo është penduar dhe sapo të gjej momentin e përshtatshëm dhe një mjek të mirë do të heqë dorë përfundimisht prej tyre.

“Unë në kohën që kam kryer ndërhyrjet estetike ato kanë qenë trend. Jam e penduar që i kam bërë, ende po e vuaj këtë gabim. Sapo të gjej momentin dhe të gjej një mjek të mirë do t’i shfryj”, u shpreh modelja.