“ASKUSH NUK ËSHTË PREFEKT”/ FOTO: Këngëtarja shqiptare skena të nxehta në pishinë me bikini – AlpeGossip
“ASKUSH NUK ËSHTË PREFEKT”/ FOTO: Këngëtarja shqiptare skena të nxehta në pishinë me bikini

“ASKUSH NUK ËSHTË PREFEKT”/ FOTO: Këngëtarja shqiptare skena të nxehta në pishinë me bikini

Këngëtarja e njohur Xhesika Polo i ka lënë pa fjalë ndjekësit e saj në llogarinë e “Instagram”-it, teksa publikoi një foto me bikini. Xhesika postoi një fotografi ku nuk ka përdorur as “photoshop” dhe as filtra, duke marrë shkas nga kolegia e saj Ronela Hajati, e cila disa ditë më parë publikoi foto me bikini të pamodifikuar. Polo në foto shfaqet me bikini pranë një pishine dhe bashkëngjitur me të shkruan se “askush nuk është perfekt”.