PLAS KEQ/ Rina Balaj injoron publikisht Loredanën (VIDEO) – AlpeGossip
PLAS KEQ/ Rina Balaj injoron publikisht Loredanën (VIDEO)

PLAS KEQ/ Rina Balaj injoron publikisht Loredanën (VIDEO)

Reperja shumë e komentuar, Rina Balaj ishte e ftuar së fundmi në emisionin radiofonik “72 sen”, ku gjatë intervistës ka dhënë mendimin e saj për disa nga reperët e njohur shqiptar.

E pyetur për Mozzikun, Rina u përgjigj se e sheh si këngëtar dhe jo si reper.

Më pas moderatori Meriton Mjekiqi e pyeti për Loredanën, mirëpo Rina duket se nuk i ka marrëdhëniet e mira as me të.

“Më shumë më pëlqen si avokate”, u përgjigj Rina me ironi duke iu referuar ngjarjes së fundit që bëri bujë në mediat shqiptare e zvicerane.