JA KALOJNË DHE DHELPRËS/ Shenjat më dinake të horoskopit – AlpeGossip
JA KALOJNË DHE DHELPRËS/ Shenjat më dinake të horoskopit

JA KALOJNË DHE DHELPRËS/ Shenjat më dinake të horoskopit

Të zgjuar, gati gjeni, makiavelistë që nuk heqin dorë nga qëllimi i tyre. Përdorin çdo mjek dinak për të arritur në fundin e rrugës që kanë nisur. Po ç`thotë horoskopi? Cilat janë këto shenja?

Luani

Mbreti i pyllit është dinak. Ai ka truket e tij për të arritur ato që do. Zakonisht është pozitiv dhe nuk ka qëllime të këqija derisa i shkelet interesi. Provo ta shkelësh dhe aty do nxjerrë në dritë gjithë dinakërinë e tij.

Binjakët

Është shenjë komplekse dhe manipulatore gjithashtu.

Shigjetari

Një Shigjetar është gati të manipulojë gati çdo situatë vetëm e vetëm për të dalë në avantazh. I ben të gjithë të besojnë atë që ai dëshiron. Mund të ndërhyjë sa herë të dojë në vendimet e të tjerëve me një aftësi të jashtëzakonshme.

Akrepi

Ai është manipulator në heshtje, ndaj është edhe më i rrezikshmi në këtë aspekt. Vështron dhe mendon, pastaj vepron. Nuk e lë rastin e parë t`i ikë nga duart.