“TË DUA…” Justin Timberlake surprizon fansen 88-vjeçare (VIDEO) – AlpeGossip
“TË DUA…” Justin Timberlake surprizon fansen 88-vjeçare (VIDEO)

“TË DUA…” Justin Timberlake surprizon fansen 88-vjeçare (VIDEO)

Një gjyshe 88-vjeçare është tronditur kur iu tha se do të shkonte në koncertin e Justin Timberlake.

Video e Bette Maloney kur mbesat i saj i treguan biletat e koncertit u bënë virale.

Maloney u emocionua shumë dhe kur këngëtari i famshëm pa videon e ftoi 88-vjeçaren në prapaskenë.

Por para kësaj në mes të skenës dhe publikut, Justin i tha me mikrofon se e donte shumë.

“Të dua,”-bërtet Justin.

Ndërsa në paraskenë Maloney e pyet nëse bashkëshortja e tij Jessica e kishte problem që ta puthte në faqe dhe padyshim që përgjigja e Justin ishte jo.

“A e ka problem Jessicca nëse të puth në faqe,”-i drejtohet 88-vjeçarja këngëtarit.

Justin Timberlake surprises 88-year-old fan

This 88-year-old grandma was shocked when she found out she was going to a Justin Timberlake concert. Then she got backstage. https://cnn.it/2rNUK6z

Gepostet von CNN am Mittwoch, 16. Mai 2018