NË PRITJE TË SUPER KONCERTIT/ Capital T kapet “mat” në Tiranë sapo del nga… (FOTO) – AlpeGossip
NË PRITJE TË SUPER KONCERTIT/ Capital T kapet “mat” në Tiranë sapo del nga… (FOTO)

NË PRITJE TË SUPER KONCERTIT/ Capital T kapet “mat” në Tiranë sapo del nga… (FOTO)

Capital T pritet të zhvillojë më datë 19 shtator në orën 19:00 një prej koncertëve më të medhenj të realizuar ndonjëherë në kryeqytet.

Në bashkepunim me Bashkinë e Tiranës, True Kapo pritet të dhurojë spektakël të garantuar.

Paparazi i AlpeGossip.al e ka kapur “mat” sot këngëtarin teksa ka dalë nga nje prej hoteleve më të njohur të Tiranës.

Sigurisht që përgatitjet për koncertin dhe axhenda e mbushur i kanë lënë më në fund pak kohë edhe për relax. /AlpeGossip.al