KIM KARDASHIAN I HABIT TË GJITHË/ Shpenzon 72 mijë dollarë për vizitën në Shtëpinë e Bardhë - AlpeGossip
KIM KARDASHIAN I HABIT TË GJITHË/ Shpenzon 72 mijë dollarë për vizitën në Shtëpinë e Bardhë

KIM KARDASHIAN I HABIT TË GJITHË/ Shpenzon 72 mijë dollarë për vizitën në Shtëpinë e Bardhë

Ylli i “Keeping Up With the Kardashians” kishte zgjedhur një xhaketë dhe një palë pantallona nga “Vetements” që kushtonin të dyja bashkë 2.135 dollarë. Ndërsa si aksesorë Kim mbante një çantë “Hermes”, e cila kushton rreth 70 mijë dollarë.

Kjo nuk është hera e parë që ajo zgjedh veshje dhe aksesorë të shtrenjtë, por këtë herë Kim i kaloi pritshmëritë e të gjithëve. Kujtojmë se së fundmi ajo ka zbuluar se ka nisur një shkollë për drejtësi, ndaj ishte e ftuar speciale në këtë konferencë nga Shtëpia e Bardhë.