Bebe Rexha ngre TEMPERATURAT/ Duket kaq seksi me bikini (FOTO) – AlpeGossip
Bebe Rexha ngre TEMPERATURAT/ Duket kaq seksi me bikini (FOTO)

Bebe Rexha ngre TEMPERATURAT/ Duket kaq seksi me bikini (FOTO)

Këngëtarja e njohur Bebe Rexha nuk heziton asnjëherë të tregoj pamjen e saj seksi dhe shumë provokuese.

Njësoj ka vepruar edhe sot në një imazh të publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”, nga aty Bebe shfaqet shumë seksi dhe provokuese vetëm në bikini.

Bebe shquhet për format e mbushura dhe në shumë intervista pati thënë se nuk i pëlqen të duket “thatanike”.

“Puno shumë, luaj fortë” ka shkuar Bebe bashkangjitur me imazhet e publikuara.