JU KISHTE MUNGUAR ELVANA GJATA? Ermali ”E RIKTHEU” dhe tregoi vendndodhjen e saj, por ky veprim na çuditi (FOTO) – AlpeGossip
JU KISHTE MUNGUAR ELVANA GJATA? Ermali ”E RIKTHEU” dhe tregoi vendndodhjen e saj, por ky veprim na çuditi (FOTO)

JU KISHTE MUNGUAR ELVANA GJATA? Ermali ”E RIKTHEU” dhe tregoi vendndodhjen e saj, por ky veprim na çuditi (FOTO)

Prej muajsh tashmë Elvana Gjata u largua nga rrjetet sociale dhe jeta publike në Tiranë. Asnjë gjurme prej saj menjëherë pas ngjarjes në zonën e ish bllokut, në të cilën u përfshi dhe i fejuari i këngëtares Ervin Mata. Dhe pikërisht para dy ditëve, falë shokëve të saj Ermal Mamaqi dhe Valdrin Sahiti ajo u rikthye për të gjithë fansat e saj. E siç u kuptua nga fotoja, ajo ndodhej në Prishtinë ku po vijon përgatitjet e fundit për premierën e filmit “Dy gisht mjaltë”. Ishte moderatori Mamaqi, i cili publikoi foton krah stilistit Sahiti, ndërsa shkroi:

“Kjo foto u shkrep nga Elvana Gjata që vetëm mu më nxjerr keq… ‘2 Gisht Mjaltë’ së shpejti në të gjitha kinematë”.

Mirëpo kjo foto nuk qëndroi gjatë në profilin e moderatorit të njohur pasi tashmë është fshirë. Pse ta ketë bërë Ermali këtë veprim, mos ndoshta prej komenteve?