HABIT aktori i njohur: Fjoralba merr “Përputhen”, Bora merr “Portokallinë” (FOTOT) – AlpeGossip
HABIT aktori i njohur: Fjoralba merr “Përputhen”, Bora merr “Portokallinë” (FOTOT)

HABIT aktori i njohur: Fjoralba merr “Përputhen”, Bora merr “Portokallinë” (FOTOT)

Fjoralba Ponari dhe Olsa Muhameti janë takuar në ambientet e “Top Channel” dhe aktori Ledio Lako iu ka bërë një foto, të cilën e ka publikuar më pas në rrjete sociale.

Ai ka shkruar me humor se Fjoralba do të prezantojë “Përputhen”, ndërsa Bora “Portokallinë”.

“Fjoralba merr prezantimin e “Për’puthen”, Bora merr “Portokalli”, ndërsa Olsa nuk lëviz nga aty ku ka qenë!”, ka shkruar Ledio.

Foton e tij e ka shpërndarë dhe Fjoralba e cila ka shkruar me shaka “Lajmi më parë kalon nga Ledio”.