Në horizontë po duken projekte të reja/ Elgiti dhe Klea po thurin diçka (FOTO) – AlpeGossip
Në horizontë po duken projekte të reja/ Elgiti dhe Klea po thurin diçka (FOTO)

Në horizontë po duken projekte të reja/ Elgiti dhe Klea po thurin diçka (FOTO)

Moderatorja Klea Huta dhe kantautori Elgit Doda janë një nga çiftet më të pëlqyer të momentit në showbizin shqiptar.
Por këto kohë, duket se pjesën më të madhe ata të dy e kalojnë në studio. Mbrëmjen që lamë pas ata kanë publikuar foto ku kanë treguar se po përgatiten për projektin e radhës. Kujtojmë se Klea do të sjellë 4 këngë të reja të punuara nga Elgiti dhe një prej tyre do të jetë edhe një dedikim për të.