Operohet gruaja e presidentit Trump. Ja nga çfarë vuante Melania Trump – AlpeGossip
Operohet gruaja e presidentit Trump. Ja nga çfarë vuante Melania Trump

Operohet gruaja e presidentit Trump. Ja nga çfarë vuante Melania Trump

Zonja e Parë amerikane Melania Trump i është nënshtruar një operacioni në veshka, ka njoftuar zyra e saj.
Ajo i është nënshtruar një procedure për largimin e një ciste nga veshka e saj. Siç njoftoi zyra e saj, cista ishte beninje, jo kancerogjene.

Për shkak të operimit Trump do të qëndrojë për gjatë javës në Qendrën Kombëtare Spitalore ‘Walter Reed’ në Washington.

‘Operacioni ishte i suksesshëm dhe pa komplikime”, thuhet në njoftim.

Melania Trump është 48 vjeçe