PREFEROI TA MBANTE SEKRET/ Rikthehet Kejvina, zbulohet projekti ku do ta shohim së shpejti (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
PREFEROI TA MBANTE SEKRET/ Rikthehet Kejvina, zbulohet projekti ku do ta shohim së shpejti (FOTO+VIDEO)

PREFEROI TA MBANTE SEKRET/ Rikthehet Kejvina, zbulohet projekti ku do ta shohim së shpejti (FOTO+VIDEO)

Prej disa ditësh Kejvina ka njoftuar se po rikthehet me një projekt të ri, por deri më sot kishte preferuar ta mbante sekret, duke i lënë fansat shumë kurioz.

Megjithatë sot është mësuar se Kejvinën do ta shohim shumë shpejt në një klip dhe bëhet fjalë për projektin e ri muzikor të Kidës.

View this post on Instagram

SOONER THAN YOU THINK 💥 Edhe$aaaaaaaaaaaa

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

 

Ka qenë vetë Kejvina dhe Kida që kanë publikuar pamje nga klipi, ku Kejvina shfaqet me një maskë të zezë ndërsa Kida duke fshirë sytë me para.

View this post on Instagram

Sooner than you think🤯… #Edhe$a

A post shared by KIDA (@kida) on

Kënga do të mbajë titullin “Edhe sa” dhe pritet të publikohet këto ditë.

Në klip do të marrin pjesë edhe vajza të tjera shumë të njohura si Megi Pojani dhe Arta Elezaj.