“EDHE PAK DITË NA NDAJNË NGA…”/ Rudina zbulon datën kur nis emisioni (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“EDHE PAK DITË NA NDAJNË NGA…”/ Rudina zbulon datën kur nis emisioni (FOTO+VIDEO)

“EDHE PAK DITË NA NDAJNË NGA…”/ Rudina zbulon datën kur nis emisioni (FOTO+VIDEO)

Sapo kemi hyrë në muajin e shtatorit e me fillimin e këtij muaji, rikthehen emisionet e programet që gjatë verës i kanë munguar ekranit. Një prej tyre është emisioni “Rudina”, i drejtuar prej vitesh nga Rudina Magjistari dhe që transmetohet nga e hëna në të shtunë në ekranin e televizionit Klan.

Rudina ka zbuluar se emisioni i saj i përditshēm rikthehet në ekran në datën 7 shtator, në orën 17:00.

“Edhe pak dite na ndajne nga sezoni i ri televiziv. Rishihemi ne 7 shtator, çdo dite, ne 17.00 ne RTVKLAN, me shume te ftuar, histori njerezore, personazhe te famshem, histori suksesi, tema qe na shqetesojne, shembuj qe na frymezojne, aktualitet. Shihemi se shpejti”, shprehet Rudina.