“JE SHUMË I FRUSTUAR”/ Olta-Kristit: Kopjon Robertin çdo sekondë – AlpeGossip
“JE SHUMË I FRUSTUAR”/ Olta-Kristit: Kopjon Robertin çdo sekondë

“JE SHUMË I FRUSTUAR”/ Olta-Kristit: Kopjon Robertin çdo sekondë

Nuk kanë munguar edhe sot ngacmimet mes Oltës dhe Kristit, të cilët kanë kohë që nuk kanë një marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin.

Olta e ka quajtur Kristin naiv, ndërsa tha se e tepron me faktin që do të tregojë shpesh herë se sa i zgjuar është.

Ajo shtoi se Kristi kopjon të atin e vet në çdo moment.

Sipas saj Kristi është shumë i ndjeshëm, por ka vendosur të jetë i kalkuluar dhe i ftohtë në këtë lojë.