ÇFARË NDODHI NË “BBVA”? Luizi ‘harron’ Kiarën dhe fton Jorin të lahen bashkë, ja përgjigjja epike e banores – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI NË “BBVA”? Luizi ‘harron’ Kiarën dhe fton Jorin të lahen bashkë, ja përgjigjja epike e banores

ÇFARË NDODHI NË “BBVA”? Luizi ‘harron’ Kiarën dhe fton Jorin të lahen bashkë, ja përgjigjja epike e banores

Teksa Jori po shihte Lorencin dhe Luizin duke bërë dush, ky i fundit e ka ngacmuar me shaka.

Luizi: Zgjidh, o dush me mua ose me Lorencin
Jori: Unë atje e kam dushin tim (bën me shenjë nga dushi ku po lahet Luizi)

Jori: Jo, ti je i martuar o Luiz
Lorenci: Aaa bravoo

video