“GJITHKUSH KA TË DREJTË TË INFEKTOHET”/ Reagon Vesa Luma ndaj Institutit të Shëndetësisë Kosovë: Çfarë dreqin… – AlpeGossip
“GJITHKUSH KA TË DREJTË TË INFEKTOHET”/ Reagon Vesa Luma ndaj Institutit të Shëndetësisë Kosovë: Çfarë dreqin…

“GJITHKUSH KA TË DREJTË TË INFEKTOHET”/ Reagon Vesa Luma ndaj Institutit të Shëndetësisë Kosovë: Çfarë dreqin…

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë në një postim ditën e djeshme kishte shkruar “Gjithkush ka të drejtë të infektohet”. Kjo ka rënë në syrin e këngëtares Vesa Luma, e cila nuk e ka anashkaluar këtë gafë apo lapsus, duke reaguar përmes një postimi në ‘Instagram’.

  • foto galeri

“Zgjohet njeri me shpejtësi me pa situatën në faqen zyrtare, dhe del kjo. Çfarë dreqin!”, shkruan këngëtarja.

Kosova deri më tani ka regjistruar 256 viktima nga COVID-19, ndërsa numri total i rasteve pozitive është 9.049.