“GATI PËR T’U PËRBALLUR ME VIRUSIN”/ Julian Deda “armatoset” dhe… (FOTO) – AlpeGossip
“GATI PËR T’U PËRBALLUR ME VIRUSIN”/ Julian Deda “armatoset” dhe… (FOTO)

“GATI PËR T’U PËRBALLUR ME VIRUSIN”/ Julian Deda “armatoset” dhe… (FOTO)

Situata për viriusin që po shqetëson gjithë botën dhe e ka vënë në lëvizje duke marr masa mbrojtëse, në Shqipëri përveç përgatitjeve parandaluese ka sjell edhe shumë humor.

Akotrët e humorit si Julian Deda kanë gjetur një mënyrë shumë qesharake për të treguar se i kanë hapur “luftë” Koronaviriusit. “Gati për t’u përballur me virusin” shkruan aktori i humorit ndërkohë që duket mjaft mirë i armotosur.

Epo tani ndihemi të mbrojtur nga Jul Deda dhe e gjetëm si ta “zhdukim” virusin. ALPEgossip.al

View this post on Instagram

Gati per t u perballur me virusin. 😉💪

A post shared by Julian Deda (@juldeda) on