NUK DO TA BESONI/ Trasgjinorja Linda Rei sapo na vërtetoi se është një grua “nikoqire”(FOTO) – AlpeGossip
NUK DO TA BESONI/ Trasgjinorja Linda Rei sapo na vërtetoi se është një grua “nikoqire”(FOTO)

NUK DO TA BESONI/ Trasgjinorja Linda Rei sapo na vërtetoi se është një grua “nikoqire”(FOTO)

Linda Rei është gjithmonë në qendër të vëmendjes për vdiot dhe fotot skadaloze që poston,ajo dallohet  për jetën e shthurur të natës të cilën e adhuron.

Emri i saj ka qarkulluar në portale pas sherrit të bujshëm me ish banoren e Big Brother Xhensila Pere.

Linda është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku poston imazhe me meshkuj edhe duke pozuar topless.

Me sa shohim trasgjinorja përtej skandaleve është një puntore e zonja dhe këtë e ka treguar me anë të një postimi.