“PO VDES”/ Çiljeta publikon videon e veçantë: Kam një hall të madh… – AlpeGossip
“PO VDES”/ Çiljeta publikon videon e veçantë: Kam një hall të madh…

“PO VDES”/ Çiljeta publikon videon e veçantë: Kam një hall të madh…

Çiljeta Xhilaga është një ndër artistet më të ndjekura në Shqipëri dhe më të dashura pasi prej vitesh është në treg.

Ajo është tepër e ndjekur dhe në rrjetet e saj sociale, ku nuk nguron të ndajë me fansat momente nga jeta e përditshme. Së fundmi ajo ka publikuar një video gazmore me një mikeshën e saj, ndërsa janë duke shijuar një kafe.

“Kam një hall të madh.”- dëgjohet teksa i thotë shoqja Çiljetës, ndërsa imiton zërin që dëgjohet në sfond.

-“Ça halli ke moj?”

-“Po vdes!’

-“Je sëmurë moj?”

-“Jo, po vdes të bëj ca pushime në Spanjë”- shprehet shoqja e saj me shaka.

VIDEO