Me kë e ka?! Capital T SHPËRTHEN ndaj kolegëve të tij: Jeni FALLCO, historia juaj është… (FOTO) – AlpeGossip
Me kë e ka?! Capital T SHPËRTHEN ndaj kolegëve të tij: Jeni FALLCO, historia juaj është… (FOTO)

Me kë e ka?! Capital T SHPËRTHEN ndaj kolegëve të tij: Jeni FALLCO, historia juaj është… (FOTO)

Capital T është një nga reperët më të suksesshëm shqiptarë dhe jo më kot çdo këngë e tij kthehet në hit. Është e vështirë të gjejmë një këngë të Kapos që nuk pëlqehet nga publiku, por kur këta të fundit kanë dyshime, Kapo i surprizën gjithmonë me hite të reja.

Mesa duket sot reperi shqiptar është acaruar me ata që e shesin veten si shumë të fashmëm dhe klikime “fallco” dhe ka shpërthyer në rrjete sociale.

“95% në industrinë e muzikës janë njerëz fallco,

“stil jetese fallco”

“klikime fallco”

“histori fallco”, shkruan Capital T në postimin e tij. Me pak fjalë Capital tregon se sjelljet dhe mënyra si e shesin veten në sy të njerëzve është fallco dhe nuk janë real.

Me kë ta ketë? Ngelet për tu zbuluar./AlpeNews.al/