DUHET TI BËNI DHE JU GOCA/ Ngjyrën ‘bionde Bambi’ do e shihni kudo gjatë 2024-ës – AlpeGossip
DUHET TI BËNI DHE JU GOCA/ Ngjyrën ‘bionde Bambi’ do e shihni kudo gjatë 2024-ës

DUHET TI BËNI DHE JU GOCA/ Ngjyrën ‘bionde Bambi’ do e shihni kudo gjatë 2024-ës

Ne kemi parë trendet dominuese për flokët këtë vit, nga të gjitha llojet e prerjes Bob deri te prerja franceze pixie dhe teksa jemi në fund të vitit 2023, duket se ka disa tendenca që do i shihni kudo vitin tjetër.

Nuk ka asnjë dyshim që modelet e flokëve Bob do të jenë dominuese, por cilat ngjyrat duhet të zgjedhin vajzat për një pamje super cool?

Është vënë re një tendencë së fundmi, te gocat e famshme, por jo vetëm që edhe pse në dimër, po zgjedhin ngjyra të ngrohta për flokët. “Bionde Bambi” është një prej tyre dhe dukshëm po kthehet në një trend që do të kërkohet më shumë gjatë vitit të ardhshëm.

Kjo nuancë është një përzierje e nuancave të thella të mjaltit, vaniljes dhe ngjyrave të lëkurës së drerit. Një bionde dimërore vërtet e bukur, e cilësojnë parukierët e njohur, pasi përzierja e këtyre toneve i jep flokëve një stil më të ngrohtë. Jo vetëm është perfekte për biondet ekzistuese, por është gjithashtu një opsion i shkëlqyer për brunet që duan të bëjnë një ndryshim në prag të 2024-ës.

Ja gocat e famshmet që u frymëzuan nga ky trend për ndryshimin e ngjyrës së flokëve

ADVERTISING

Ngjyrën ‘bionde Bambi’ do e shihni kudo gjatë 2024-ës 
Sofia Richie Grainge

Ngjyrën ‘bionde Bambi’ do e shihni kudo gjatë 2024-ës
 
Beyoncé

Ngjyrën ‘bionde Bambi’ do e shihni kudo gjatë 2024-ës
 
Gisele Bündchen

Ngjyrën ‘bionde Bambi’ do e shihni kudo gjatë 2024-ës
 
Halle Berry

Ngjyrën ‘bionde Bambi’ do e shihni kudo gjatë 2024-ës

Rosie Huntington-Whiteley