NGA BLUZAT DERI TEK PANTALLONAT/ 5 kombinime që do të rrëmbejnë shumë komplimente – AlpeGossip
NGA BLUZAT DERI TEK PANTALLONAT/ 5 kombinime që do të rrëmbejnë shumë komplimente

NGA BLUZAT DERI TEK PANTALLONAT/ 5 kombinime që do të rrëmbejnë shumë komplimente

Ndonëse jemi në fund të dhjetorit, moti dhe kapriçot e tij vazhdojnë. Ndaj nuk është çudi që ta gjejmë veten duke guxuar me veshjet, përsa kohë temperaturat dhe dielli i ngrohtë na e lejon.

Gjithsesi, edhe në ditët e zymta, ne kemi nevojë për veshje që përcjellin energji pozitive, janë praktike dhe rrëmbejnë përherë komplimente.

E kemi fjalën për këto kombinime të lezetshme:

Bluzë + pulovër + fund dhe atlete

5 kombinime që do të rrëmbejnë shuuumë komplimente

Triko + pantallona të gjera + atlete

5 kombinime që do të rrëmbejnë shuuumë komplimente

Xhaketë me ngjyrë të fortë + fund xhins + çizme

5 kombinime që do të rrëmbejnë shuuumë komplimente

Xhaketë camel + pantallona cargo + çizme

5 kombinime që do të rrëmbejnë shuuumë komplimente

Pulovër me ngjyrë që bie në sy + xhinse + këpucë me taka

5 kombinime që do të rrëmbejnë shuuumë komplimente