Dy muaj të fejuar, por shikoni çfarë fjalësh prekëse i thotë sot Stresi partneres së tij – AlpeGossip
Dy muaj të fejuar, por shikoni çfarë fjalësh prekëse i thotë sot Stresi partneres së tij

Dy muaj të fejuar, por shikoni çfarë fjalësh prekëse i thotë sot Stresi partneres së tij

Djali ‘gangster’ i estradës,Stresi, i cili përfshihet shpesh në probleme të shumta, duket se më në fund ka rënë në dashuri. Para dy muajsh ai shpalli fejesën me vajzën bukuroshe nga Tirana, Kejsin.

Ai duket më se i lumtur në krahët e partneres së tij dhe nuk ngurron ta ndajë me fansat në ‘Instagram’ gëzimin që ndjen. Së fundmi, në një dedikim për të fejuarën, Stresi i ka lënë të gjithë me gojë hapur.

Sot cifti mbush dy muaj që nga dita e fejesës dhe reperi ka vendosur ti thotë disa fjalë publikisht të fejuarës. Në profilin e tij në ‘Instagram’, në një foto me Kejsin ku duken duke ndërruar unazat, Stresi shkroi:
“Sot 2 muaj ndrruam unazat sot dy muaj jeta jone mori krejt nje hap tjeter dhe nje mission qe me dëshiren e të madhit zot te jetë perjetë.”