Albatriti me dedikim për Egzonën: Po du me ta fal shpirtin tim (Foto) – AlpeGossip
Albatriti me dedikim për Egzonën: Po du me ta fal shpirtin tim (Foto)

Albatriti me dedikim për Egzonën: Po du me ta fal shpirtin tim (Foto)

Albatrit Muqiqi dhe Egzona është një nga çiftet më të përfolura të estradës. Këngëtari së fundmi ka lansuar projektin e tij më të fundit muzikor me titull “S’muj me ta fal”, ndërsa ai edhe kur këndon, duket që këngët ia kushton bashkëshortes së tij, Egzonës.
 

Ai ka postuar së fundmi në llogarinë e tij Instagram një fotografi ku shfaqet përkrahë dashurisë së tij, ndërsa ka shkruar:
“Dashuri, po du me ta fal unë ty shpirtin tim”

Ndryshe çifti janë edhe prindër të një vajze të mrekullueshme.