Lori Hoxha, seksi edhe kur ha shalqi (Foto) – AlpeGossip
Lori Hoxha, seksi edhe kur ha shalqi (Foto)

Lori Hoxha, seksi edhe kur ha shalqi (Foto)

Lori Hoxha nuk kursen per asnjë moment që t`i shfaqë linjat e saja.

Sot, ajo ka zgjedhur një foto ku tregon se çfarëdo që të bëjë dhe kudo që të jetë, duket seksi.

E veshur me rroba që ia vënë në pah gjoksin dhe të pasmet, Lori gjendet para një pjate me shalqi, shkruan Indeksonline.

“Do të doja që të gjitha të dielat e mia të duken kështu”, ka shkruar bukuroshja.

E duke pasë parasysh se çfarë pasurie ka ajo, të dielat e këtij lloji edhe mund të përsëriten shpesh për Lorin e cila është edhe trashëgimtarja e Top Channel.