Ngjajnë si DY PIKA UJI/ Jonida Maliqi prezanton MOTRËN super seksi – AlpeGossip
Ngjajnë si DY PIKA UJI/ Jonida Maliqi prezanton MOTRËN super seksi

Ngjajnë si DY PIKA UJI/ Jonida Maliqi prezanton MOTRËN super seksi

Jonida Maliqi është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo përveç muzikës shquhet dhe për stilin e saj tepër të veçantë dhe është një nga blogeret më shumë të ndjekura në Instagram.

Mirëpo siç duket përveç Jonidës në familjen e saj ka edhe një person po aq të bukur dhe me stil unik si këngëtarja. Ditën e stome Jonida ka vendosur që të prezantojë për fansat e saj motrën e madhe, e cila quhet Xhila.

Të kombinuara bashkë, dy motrat kanë pozuar në rrugë. Përveç stilit të njëjtë, ajo që bie në sy është se dy vajzat ngjasojnë shumë me njëra-tjetrën. Siç ka treguar dhe vetë këngëtarja, motra e saj ka qenë për disa ditë pushimi në Shqipëri së bashku me vajzën e saj.