I SHTRIHET ERMALIT NË PREHËR/ Xhensila: Më shih në sy, jo… (VIDEO) – AlpeGossip
I SHTRIHET ERMALIT NË PREHËR/ Xhensila: Më shih në sy, jo… (VIDEO)

I SHTRIHET ERMALIT NË PREHËR/ Xhensila: Më shih në sy, jo… (VIDEO)

Moderatori Ermal Peçi ftoi në studio Xhensila Perën, e cila gjatë verës u përfol në mediat online edhe si ‘nusja’ e tij. Që në nisje Xhensila i tha se ishte me temperaturë ndaj Ermali i kërkoi ti ulej në prehër e ta bënin intervistën në këtë mënyre. Pa u menduar dy herë, Xhensila i shtrihet në divanin e programit, por këtu nisi e qeshura.

Mjaftoi që ajo ti shtrihej tek këmbët dhe Ermali ti thoshte se nuk vazhdonte dot kështu, pasi nuk mundej ta shikonte në fytyrë. Kaq mjaftoi që të qeshnin të dy dhe Xhensila t’ja priste shkurt: ‘Të kam thënë, më shikoo në syyyy”. Si shkoi loja mes tyre në ‘Kapi sekondat’? Cilat janë dhimbjet më të mëdha që ka provuar? Me cilin personazh vip nuk do mendohej gjatë për një raport intim? Zbuloni gjithçka, në videon e mëposhtme.