“NUK JE KING AS QUEEN!”/ Fifi ka një mesazh për Taynën (VIDEO) – AlpeGossip
“NUK JE KING AS QUEEN!”/ Fifi ka një mesazh për Taynën (VIDEO)

“NUK JE KING AS QUEEN!”/ Fifi ka një mesazh për Taynën (VIDEO)

Filloreta Raçi, e njohur ndryshe dhe si Fifi, është një nga këngëtaret më pozitive të tregut muzikor shqiptar.
Ajo ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Mirage” ku rrëfeu shumë të pathëna për jetën personale dhe karrierën profesionale.

Fifi po ashtu ka folur rreth projektit të fundit “Habibi”, dissat që ua bëri artistëve të rinj të skenës. Raçi ka komentuar edhe Taynën e Rinën.

Se çfarë mesazhi i jep atyre ndiqni intervistën e mëposhtme.