AKTORET TURKE MË TË PËLQYERA NGA SHQIPTARËT/ Zbuloni gjatësinë e tyre – AlpeGossip
AKTORET TURKE MË TË PËLQYERA NGA SHQIPTARËT/ Zbuloni gjatësinë e tyre

AKTORET TURKE MË TË PËLQYERA NGA SHQIPTARËT/ Zbuloni gjatësinë e tyre

Publiku shqiptar ka pasur mundësinë që të njohë shumë aktore turke falë serialeve që po transmetohen së fundmi .

Teksa i ndjekin ato në çdo seri, shumë prej tyre janë bërë kuriozë të dinë jetën e tyre profesionale dhe personale. Dhe nëse dëshironit të dini se cila është gjatësia e vërtetë e më të bukurave turke, ne po jua tregojmë më poshtë.

Demet Ozdemir 1.70

 

Birce Akalay 1.73

Fahriye Evcen 1.73

Neslihan Atagul 1.63

Beren Saat 1,65

Cansu Dere 1.80

Nurgul Yesilcay 1.65

Tuba Buyukustun 1.73