ME LINJA PERFEKTE/ Aktorja e “o sa mirë” poston foton provokuese nga plazhi (FOTO) – AlpeGossip
ME LINJA PERFEKTE/ Aktorja e “o sa mirë” poston foton provokuese nga plazhi (FOTO)

ME LINJA PERFEKTE/ Aktorja e “o sa mirë” poston foton provokuese nga plazhi (FOTO)

Aktorja është goxha active në rrjetet sociale, por jo shpesh ndodhë që ajo t`i shfaqë komplet asetet e saja.
Linjat perfekte të trupit i ka treguar në fotografinë e publikuar së fundmi në Instagram.

E veshur në bikini të bardha e me flokët kaçurrela, ajo s`ka si të duket më mirë.

Aktorja e “O sa mirë” duket se ka nisur pushimet dhe po i shijon ditët verore.

“Lumturia vjen si valët”, ka shkruar ajo