JU NXJERRIN ME SUPER FORMA/ Ja si do të jenë xhinset e kësaj pranvere (FOTO) – AlpeGossip
JU NXJERRIN ME SUPER FORMA/  Ja si do të  jenë xhinset e kësaj pranvere (FOTO)

JU NXJERRIN ME SUPER FORMA/ Ja si do të jenë xhinset e kësaj pranvere (FOTO)

Xhinset  trend për sezonin pranverë-verë 2019 kanë dalë dhe nuk janë ato që kishim mendur.

Xhnset treçerekshe janë rikthyer këtë sezon dhe neve na ngelet vetëm të gjejm modelin më “In”. Mes modeleve më të përdorura janë ato klasiket, e rregullta me bel të lartë dhe treçerekshet, që vazhdojnë të mbeten zgjedhja më e kërkuar për të theksuar trupin.

Pas rikthimit të tendencave ne duhet  të fokusohemi tek këto stile si  xhinset bermuda ,e gjëra,  e rregullta dhe ato të përthyera.

Xhinset treçerekshe  nxjerrin në pah siluetën femërore duke ju treguar më seksi.