TËRMETI TRAGJIK/ Flori Mumajesi rikthehet në “Kënga Magjike”: Të gjithë bashkë mundemi (VIDEO) – AlpeGossip
TËRMETI TRAGJIK/ Flori Mumajesi rikthehet në “Kënga Magjike”: Të gjithë bashkë mundemi (VIDEO)

TËRMETI TRAGJIK/ Flori Mumajesi rikthehet në “Kënga Magjike”: Të gjithë bashkë mundemi (VIDEO)

“Kënga Magjike” këtë vit po mbahet me një qëllim “Këndoj për të ndërtuar”. Ardit Gjebrea ka bërë të ditur se nga të ardhurat e biletave do i ndërtohet shtëpia familjes Caci në Thumanë. Kauzës së festivalit i është bashkuar edhe Flori Mumajesi i cili do jetë i pranishëm në natën e parë gjysmëfinale.

“Nata e pare… Bashke me te gjithe artistet kendojme per te ndertuar. Te gjithe bashke si nje grushmundemi, per me teper me muzike… Ejani per te ndertuar dhe ta zhdukim energjine negative qe ndonjehere ja mbjellim vet vetes dhe tokes. MUNDEMI… PER ME TEPER ME MUZIKE”, shkruan Flori.