S’do e njihni! Shtatzënia e ka NDRYSHUAR tërësisht të dashurën e Mozzik (FOTO) – AlpeGossip
S’do e njihni! Shtatzënia e ka NDRYSHUAR tërësisht të dashurën e Mozzik (FOTO)

S’do e njihni! Shtatzënia e ka NDRYSHUAR tërësisht të dashurën e Mozzik (FOTO)

Disa javë më parë bëri bujë të madhe lajmi se Mozzik dhe e dashura e tij, Loredana Zefi, janë në pritje të ëmbël të fëmijës së tyre të parë.

Në rrjet qarkulluan disa foto ku Loredana shfaqej me barkun e rrumbullakosur, mirëpo asnjëri prej të dyve nuk ka bërë asnjë konfirmim në lidhje me shtatzëninë. Së fundmi, Mozzik ka publikuar në Instastory një video të partneres dhe të gjithë janë habitur nga pamja e saj.

Ajo shfaqet pa tualet, e veshur me të gjera dhe me disa kile më tepër. Shtatzënia e ka transformuar Loredanën aq sa me siguri në pamje të parë, fansat mezi e kanë njohur.