“ILIRI KA PËRFITUAR NGA UNË”/ Sabiani sqaron deklaratën e bujshme – AlpeGossip
“ILIRI KA PËRFITUAR NGA UNË”/ Sabiani sqaron deklaratën e bujshme

“ILIRI KA PËRFITUAR NGA UNË”/ Sabiani sqaron deklaratën e bujshme

Pak kohë më parë i ftuar në “Më lër të flas” Sabiani u shpreh se Iliri kishte përfituar nga ai dhe kjo u mor si prishje e miqësisë së tyre.

“Vëllai im Iliri ka përfituar më shumë”tha këngëtari.

'Iliri ka përfituar nga unë', Sabiani sqaron deklaratën

Mirëpo, Sabiani ishte sot në “E diell” ku sqaroi dhe deklaratën e bujshme.

'Iliri ka përfituar nga unë', Sabiani sqaron deklaratën

“E keni marrë në kontekstin e gabuar këtë gjë, kemi përfituar nga njëri-tjetri dhe realisht kemi qenë të dy së bashku aty dhe luftonim për njëri-tjetrin”, tha ai.

'Iliri ka përfituar nga unë', Sabiani sqaron deklaratën