Eli Fara i kthehet KEQ moderatorit: S’ke punë me vajzën time ti… – AlpeGossip
Eli Fara i kthehet KEQ moderatorit: S’ke punë me vajzën time ti…

Eli Fara i kthehet KEQ moderatorit: S’ke punë me vajzën time ti…

Mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” po transmetohet pjesët “off records” të këtij sezoni televiziv dhe në një prej tyre shfaqet edhe këngëtarja e mirënjohur dhe shumë e dashur nga publiku, Eli Fara. “Ti Eli je ajo që femrat xhelozojnë, po vajza s’të ngjau fare?”, e pyeti Ermali këngëtaren. “Hiqe këtë budallallëk”, ja kthen Eli.

“Eli Fara ka një vajzë shumë atraktive, ka shumë fansa në Instagram”, shprehet Ermali. “S’ke punë me vajzën time ti, vazhdo me pyetjen tjetër. Lëre sa fansa ka, vazhdo me pyetjen tjetër”, i përgjigjet këngëtarja dhe të dy nisin të qeshin.