Si “pëllumba” të dashuruar/ Shkëlzeni dhe Armina kapen “mat” në momente intime… (FOTO) – AlpeGossip
Si “pëllumba” të dashuruar/ Shkëlzeni dhe Armina kapen “mat” në momente intime… (FOTO)

Si “pëllumba” të dashuruar/ Shkëlzeni dhe Armina kapen “mat” në momente intime… (FOTO)

Personazhet e famshme shqiptare kanë nxituar sot të publikojnë në rrjetet sociale dhuratat me të cilat i kanë surprizuar partnerët e tyre. Një ndër ta janë edhe çifti Amina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha.

Blogerja sot publikoi në Instatory dhuratën që ka marrë nga partneri i saj, gjithashtu dhe se si do të vishet sonte, për të kaluar një natë mjaft sensuale me Shkëlzenin.

Por nuk ka mjaftuar vetëm me postimet e Arminës.

Shkëlzeni ka postuar një foto në profilin e vet të Facebook me mbishkrim: “Pranon të bëhesh Valentini im për gjithë jetën?”

Epo çuna, në qoftëse doni të merrni diçka nga Shkëlzeni, merrini romanticitetin. Sot ka bërë ndoshta dedikimin më të bukur për të dashurën e tij të zemrës./Përgatiti AlpeNews.al/